влевовправо

Гірський двопідвісний велосипед Azimut Power 26 GD
- В наявності
- Код: power 26 gd ЧО
7 200 ₴
+380 (97) 371-57-74
- +380 (95) 706-98-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Azimut Power - модель 2019 року. Надійні гальма, навішування Shimano - це далеко не повний список його достоїнств. Стильний дизайн, відмінна амортизаційна вилка дозволять тобі не відволікатися під час катання і отримувати задоволення в повній мірі.
Велосипед Ви отримуєте практично в зібраному стані і відпускається зі складу в заводській упаковці!
Шановні покупці деякі кольори періодично закінчуються на складі! Уточнюйте наявність кольору у нашого менеджера.
Рекомендуємо після "обкатки" велосипеда (активна їзда 1-2 місяці) провести технічний огляд і повторне налаштування велосипеда, для довгого і комфортного користування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azimut |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 19.5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Двопідвісний |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 60 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Рік випуску | 2019 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Довжина ходу задньої підвіски | 20 мм |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Так |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Прямий |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кількість зірок | 3 |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
| Ремені безпеки | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Задній перемикач: | Shimano |
| Комплектація: | підніжка, світловідбивачі |
| Ланцюг: | KMC Z33 |
| Моноблоки | з точковим перемиканням |
- Ціна: 7 200 ₴


