влевовправо

Дитячий велосипед для дівчаток Crosser Kids Bike 16"
- В наявності
- Код: kids bike 16
3 382 ₴
+380 (97) 371-57-74
- +380 (95) 706-98-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед для дівчаток Crosser Kids Bike обладнаний додатковими коліщатками, які допомагають утримати рівновагу під час навчання їзди на ньому. Захисна накладка на ланцюгу запобігає потраплянню сторонніх предметів (камушки, бруд, одяг) на основу зірочки та ланки ланцюга. Кермо та сидіння транспорту регулюються за висотою та за нахилом, отже, дитина зможе використовувати транспорт не один рік. Спереду закріплений зручний знімний кошик для іграшок і речей, а ззаду — велокрісло для ляльок. Для плавного гальмування на ручці керма встановлене переднє гальмо, так само можна загальмувати, повернувши педалі назад до упору. На колесах встановлені захисні крила, а на кермі — гучний дзвіночок. Ровер Crosser Kids Bike сподобається кожній дівчинці своїм забарвленням і зручністю експлуатації
Велосипед продається в розібраному вигляді!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Для дівчаток |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Різні кольори |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 9 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Рік випуску | 2017 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Одностінний |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Кермо | З підйомом |
| Багажний кошик | Спереду |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
- Ціна: 3 382 ₴



