
Електро Велонабір E-Crosser Передній привід 36V/500W батарея li-ion 13А БЕЗ ОБОДА ТА ШПИЦЬ 2025
- Готово до відправки
13 000 ₴
- +380 (95) 706-98-03
Електро Набір для переобладнання велосипеда в електровелосипед на переднє колесо, 36V/500W батарея li-ion 13А

Комплектація:
- Мотор-колесо 36V/500W
- Кабель-подовжувач для мотор-колеса 1,5 м
- Контролер 36V/15А, встановлюється під батарею, вентильований
- Акселератор на кермі + пас система
- Дисплей з індикацією батареї та перемиканням режимів швидкості
- Зарядний пристрій 36V 2 А
- Батарея капсула li-ion 36V/13A, перевірена часом, якісна, компактна, швидкознімна, красиво виглядає на велосипеді!
Основні характеристики:
- Максимальна швидкість 40 км/год
- Дистанція пробігу — до 45 км
- Час заряджання батареї 4-6 годин
- 3 режими швидкості
- Дисплей Електронний (Показує: Швидкість, Пробіг км, Заряд батареі та кількість швидкостей)

Всі фішки підходять одна до одної, вам не становитиме великих труднощів усі самому під'єднати! Все інтуїтивно зрозуміле.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 500 Вт |
| Номінальна напруга | Тридцять шість |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Вікова група | Доросла |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/ч |
- Ціна: 13 000 ₴










